Dzień Otwarty w SYSTHERM Poznań przyniósł mnóstwo niezapomnianych chwil i cennych doświadczeń. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło zarówno specjalistów z branży HVACR, jak i entuzjastów nowoczesnych technologii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i przyczynili się do tego, że ten dzień był pełen inspiracji i wiedzy.
W dniach 26 – 27 listopada 2024 r. w obiekcie Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach odbyła się 10. edycja konferencji Projekt BMS 2024. Jubileuszowa edycja była świetną okazją, aby przez 2 dni intensywnie i merytorycznie dyskutować o nowościach w branży, perspektywach zastosowań systemów BMS na polskim rynku, a także o sposobach na zwiększenie efektowności energetycznej budynków.
- Krakowski KOMPOZYT-EXPO® to jedna z naszych ulubionych imprez w roku: dwa dni pełne inspirujących rozmów - tak wydarzenie skomentował Szymon Skorupski z firmy Fanum. 13. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbyła się 16 i 17 października 2024 r. w EXPO Kraków i zgromadziła 84 wystawców oraz 2518 gości.
Targi KOMPOZYT-EXPO® są jedynym spotkaniem w Polsce poświęconym wyłącznie branży materiałów i technologii kompozytowych. Skupienie wydarzenia na jednym obszarze jest szczególnie cenne dla wystawców, którzy przyjeżdżają na targi z konkretnymi celami i ofertą.
Fotowoltaika to gorący temat w 2021. Po pierwsze, z uwagi na ekologię oraz programy rządowe, które w istotny sposób zachęcały społeczeństwo do inwestowania. Firmy fotowoltaiczne powstawały jak grzyby po deszczu na skutek zapotrzebowania energetycznego rynku. Po drugie, ze względu na emocje spowodowane nagłymi projektami nowych ustaw i zmian, które wywołały zamieszanie w całej branży OZE.
Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.
6. edycja ogólnopolskiego wydarzenia Projekt BMS Extra 2021 on – line już za nami. W dniach 19 i 26 maja zgromadziliśmy blisko 250 osób chcących poszerzać wiedzę, poznawać nowe trendy, praktyczne rozwiązania oraz nawiązywać kontakty w branży automatyki budynkowej i BMS.
Mimo, że Polska jest krajem z największym udziałem produkcji energii z węgla w Europie, produkcja ta w ostatnich latach systematycznie spada. Do 2040 oczekiwany jest spadek o 68 % produkcji energii z węgla kamiennego. O tym jak będzie wyglądać przyszłość energetyczna Polski oraz co wpłynie na jakość rynku krajowego rynku OZE zastanawiali się przedstawiciele spółki Polenergia oraz Aurora Energy Research podczas seminarium online “Wpływ zmian na rynku energii na źródła OZE” (zorganizowanym przez firmę CBE POLSKA).
W dniach 28.06-01.07 br. w Mediolanie Grupa Klima-Therm pojawiła się wśród prestiżowego grona wystawców 42. edycji międzynarodowych targów Mostra Convegno Expocomfort 2022, prezentując najnowsze produkty marki KLIMOR i KAISAI.
Za nami już 27 "Promo wtorków z B2B Lindab", akcji skierowanej do hurtowni wentylacyjnych i instalatorów, którzy kupują produkty z oferty Lindab za pośrednictwem platformy B2B. Przedstawiamy małe podsumowanie akcji.
Poszerzenie wiedzy merytorycznej, poznanie nowych trendów i praktycznych wdrożeń oraz nawiązanie kontaktów to kluczowe punkty konferencji Projekt BMS. Wydarzenie tym razem zrealizowane zostało w zmienionej formule. W spotkaniach i prezentacjach przeniesionych do strefy wirtualnej wzięło udział ponad 200 osób.
Targi Euroshop to niezaprzeczalnie jedno z ważniejszych wydarzeń branży retail na świecie. To tutaj, w cyklu co 3 lata prezentuje się i konfrontuje kierunki rozwoju dla szeroko rozumianej branży handlowej.
W dniach 16-18 października w Norymberdze odbyła się 7 edycja Targów Chillventa 2018. W tegorocznej edycji, wiodących światowych targów, udział wzięły spółki KAISAI, KLIMOR oraz – po raz pierwszy pod parasolem Grupy Klima-Therm – Barbor. Głównym celem uczestnictwa grupy było umożliwienie bezpośredniego kontaktu potencjalnym odbiorcom urządzeń z przedstawicielami spółek oraz zapoznanie się z nowościami produktowymi.
Grupa Klima-Therm zamknęła rok obrotowy 2021 rekordowymi przychodami wynoszącymi 548 mln złotych, co oznacza wzrost jej obrotów o 109 mln złotych rok do roku. Podsumowanie kluczowych wskaźników finansowych wraz ze skonsolidowanym sprawozdaniem firma zaprezentowała w formie „Raportu Rocznego 2021”. Najnowsza publikacja o charakterze cyklicznym to również obszerny materiał informacji na temat bieżącej działalności Grupy – w Polsce i za granicą.
Trwający cztery dni blok targów INSTALACJE, SECUREX, SAWO, GREENPOWER I EXPOPOWER przyciągnął na Targi prawdziwe tłumy! Targi odwiedziło 28 578 profesjonalistów.