W ciągu ostatnich 10 lat obserwujemy w Polsce ogromny postęp w zakresie efektywności energetycznej. Energochłonność naszej gospodarki zmalała blisko o 1/3.
W tym roku zapraszamy zapraszamy Państwa na targi do nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, gdzie do Państwa dyspozycji będzie: przestronne loby, klimatyzowane sale konferencyjne, ponad 700 miejsc parkingowych, restauracja oraz teren pod ekspozycję zewnętrzną.
Pełnym sukcesem zakończyła się 25 września br. w Warszawie czwarta odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej – trzydniowych targów RENEXPO® Poland.
Wobec prognozowanego wzrostu cen energii coraz chętniej sięgamy po wszelkie metody zmniejszające zapotrzebowanie domu na energię i ciepło.
Serwis decyzje-IT.pl zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium: konfigurator wyrobu jako narzędzie reagowania na indywidualne potrzeby klientów. 25.06.2014, Internet
Zgodnie z prawem energetycznym samorządy gmin odpowiedzialne są za opracowanie programu zaopatrzenia w energię swoich mieszkańców.
W dniach 27-28 marca odbyła się konferencja marki Haier. Spotkanie skierowane do dystrybutorów odbyło się w Hotelu Ossa Congress&SPA niedaleko Rawy Mazowieckiej.
Targi KOMPOZYT-EXPO® są wiodąca platformą spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej; wyznacznikiem nowoczesnych standardów technologicznych, strefą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań; miejscem corocznych spotkań decydentów, kadry zarządzającej, inżynierów, technologów, projektantów i konstruktorów z branż takich jak.: motoryzacja, transport, lotnictwo, inżynieria lądowa, budownictwo, energetyka wiatrowa, przemysł stoczniowy, sportowy czy medyczny.
W styczniu 2015, tuż po oficjalnym rozpoczęciu bezpośredniej działalności, polski oddział Mitsubishi Electric (LES – Living Environment Systems) uruchomi program szkoleniowy.
Aston Martin Red Bull Racing utrzymuje centrum przetwarzania danych w formie za pomocą obrazowania termicznego.
Kwiecień to dla naszej firmy okres otwierający nowy sezon, dlatego od wielu lat rozpoczynamy go szeregiem konferencji dla naszych Partnerów handlowych.
Ponieważ nasza oferta rekuperatorów błyskawicznie się rozszerza zdecydowaliśmy się zainaugurować jakiś czas temu nowy cykl szkoleń dotyczący prawidłowego montażu central wentylacyjnych.
Ostatnio bardzo dużo mówi się o nowych technologiach uzyskiwania energii odnawialnej, a szczególnie o biopaliwach.
Trendy związane z domami energooszczędnymi, pasywnymi, zeroenergetycznymi czy dodatnimi w ostatnich latach znacznie zyskują na znaczeniu. Od 2021 roku na terenie Unii Europejskiej mają być wznoszone wyłącznie budynki niskoenergetyczne, zasilane choćby częściowo ze źródeł odnawialnych.
Z przyjemnością informujemy, że wraz z 02.02.2015 r. rozpoczęliśmy promocję glikolowych pomp ciepła Alpha-InnoTec!