Międzynarodowe Targi Budownictwa w Bielsku - Białej stwarzają możliwość nawiązania kontaktów z firmami z Czech, Słowacji i Austrii, to okazja aby pozyskać nowych kontrahentów, a stałych przekonać o swojej pozycji na rynku, konkurencyjności i solidności.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
W dniach 11- 12 kwietnia we Wrocławiu na Stadionie ,Wrocław 2012 Sp. z o. o. odbędą się Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®.
Szanowni Państwo, już za kilka dni odbędzie się 4. edycja Targów Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO - SIBEX 2011. Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 25-27 lutego 2011 r. Targi SIBEX są obecnie największym wydarzeniem budowlanym w woj. śląskim.
Po 2020 roku wszystkie nowe budynki powinny mieć prawie zerowe zużycie energii – oznacza to spore zmiany dla sektora budowlanego i dla samych inwestorów. O tym, jak się do nich przygotować dowiecie się na targach BUD-GRYF i ENERGIA.
Zagadnienia związane z efektywnymi rozwiązaniami modernizacji obiektów oraz nowoczesnymi i ekologicznymi technologiami, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa energooszczędnego i pasywnego, Konkurs o Medal Targów Modernizacji Budynków 2013, Zawody Płytkarzy oraz Pokazy Sztuki Dekarskiej a także konferencja „Energooszczędny dom dla każdego”, która podpowie jak zaoszczędzić i zminimalizować koszty ogrzewania budynków.
Już po raz 10 na terenie MOSiR przy ul. Chemików 4 w Oświęcimiu odbyły się X JUBILEUSZOWE OŚWIĘCIMSKIE TARGI BUDOWNICTWA, INSTALCJI I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ „ DOM I OTOCZENIE”
Targi Budowlane SIBEX 2013 to wystawa skupiająca coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Z roku na rok, z wydarzenia skupiającego się głównie wokół firm lokalnych, zmienia się w miejsce skupiające specjalistów branży z całego kraju.
Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych spotkań branży budowlanej w południowej Polsce, w tym roku odbywa się ono pod hasłem DOM Niezależny Energetycznie, czyli dom o minimalnych potrzebach energetycznych, pokrywanych ze źródeł odnawialnych.
Ponad 400 firm z 25 krajów z całego świata spotkało się na pięciu wystawach związanych z obróbką blach, metali, spawalnictwem, ochroną powierzchni i technikami pomiarowymi czyli STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE i CONTROL-STOM.
Już 140 Wystawców - liderów branży potwierdziło swój udział w marcowej edycji Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016.
Najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej dla branży kompozytów i jedyne w Polsce polubiło jesienną aurę. Podobnie jak w roku ubiegłym, 9. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbędą się w październiku (16-17.10.2018 r.) w EXPO Kraków.
14 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA-SALON KLIMATYZACJA 2016 odbędzie się już w przyszłym tygodniu 1-2 marca 2016r. w Warszawie.
Już po raz 16-ty zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Gliwickich Targów Budownictwa w dniach 13-15 lutego.
W ramach realizacji strategii intensyfikacji działalności eksportowej, w tym wejścia na nowe rynki zbytu, w 2020 roku Grupa Klima-Therm będzie promowała swoją ofertę podczas największych międzynarodowych targów. Kalendarz obecności na światowych arenach wystawienniczych obejmie cztery renomowane wydarzenia odbywające się w Europie i Ameryce Północnej.