Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w formie online umożliwiła firmom wzajemne kontakty handlowe oraz prezentację ofert i produktów w czasie, kiedy spotkania twarzą w twarz nie były możliwe.
Wprowadzany w całej Europie wymóg przedstawiania klas energetycznych urządzeń grzewczych w krótkim czasie spowoduje znaczne zmiany dla całej branży grzewczej i w rynku urządzeń.
Po raz kolejny jednym z głównych tematów targów InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna będzie fotowoltaika. W dniach 11 - 12 kwietnia 2017 r. we Wrocławiu spotkają się kluczowe osobowości z branży w celu przedstawienia i omówienia najważniejszych kwestii dotyczących obecnej sytuacji oraz rozwoju fotowoltaiki w Polsce.
Od blisko 20 lat techniki solarne dynamicznie rozwijają się na całym świecie, głównie w krajach, które rozumieją znaczenie i potencjał sektora energii słonecznej. Polska powinna znaleźć się wśród nich.
Zapraszamy do Targów Kielce w marcu 2013 roku. W wystawach związanych z obróbką blach, metali i spawalnictwem STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO udział bierze około 400 firm z całego świata.
W dniach od 13 do 17 marca na międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie nad Menem Grupa Klima-Therm zaprezentuje najnowszą ofertę urządzeń marek własnych KAISAI i KLIMOR. Obecność na jednym z najważniejszych wydarzeń branży HVAC związana jest ze strategią ekspansji firmy w Europie, w tym również z dalszym dynamicznym rozwojem działalności spółki-córki Klima-Therm GmbH w Niemczech.
Jesienna edycja Targów Budowlanych SIBEX zakończona. Udane kontakty targowe, ponad cztery tysiące osób zainteresowanych ofertą firm i deklaracje udziału wszystkich wystawców w targach SIBEX 2012 - tak wyglądają pierwsze efekty targów.
Serdecznie dziękujemy za udział w premierowej edycji targów SIBEX Jesień, które odbyły się w dniach 17-18 września 2011 roku. Wzięły w nich udział 163 przedsiębiorstwa prezentując swoje produkty i usługi na łącznej powierzchni 1.800 m2.
Podczas tegorocznych targów RENEXPO zgłoszona do konkursu Renergy Award nasza pompa ciepła Daikin Altherma ECH2O zdobyła główną nagrodę w kategorii Innowacyjna Technologia 2016.
W dniach 10- 11 września odbyły się Targi EXPOBUD. Odwiedziło nas blisko 4 tys. zwiedzających. W ciągu dwóch dni na blisko 100 stoiskach w panelu budowlanym jak i ogrodniczym prezentowali się nasi wystawcy.
Coraz większa liczba Polaków zaczyna interesować się Odnawialnymi Źródłami Energii. Coraz to głośniej mówi się o ich zaletach, możliwościach oraz o tym jakie płyną z tego korzyści, a w szczególności jeśli chodzi o przydomowe mikroinstalacje OZE. Jak jednak niestety wiadomo, nadal brak wyczekiwanego wsparcia dla OZE ze strony rządu.
Zgodnie z prawem energetycznym samorządy gmin odpowiedzialne są za opracowanie programu zaopatrzenia w energię swoich mieszkańców.
To już 25 edycja targów INTERBUD prezentujących najnowsze technologie obecne w branży budowlanej. Impreza odbędzie się na terenie wystawienniczym EXPO w Łodzi przy Al.Politechniki 4 w dniach 23-25 lutego.
W dniach 8 – 11 kwietnia 2014 roku Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży instalacyjnej, ciepła systemowego, zabezpieczeń, ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa oraz sektora mediów elektronicznych, które będą niewątpliwie wielkim przeżyciem dla wyspecjalizowanych grup zawodowych związanych z poszczególnymi branżami.