W dniach 16-18 października 2018 roku KAISAI weźmie udział w jednych z największych na świecie targach w branży HVACR - CHILLVENTA w Norymberdze. Obecność na tej prestiżowej imprezie targowej jest ściśle powiązana ze strategią firmy zakładającą ekspansję działalności na rynkach zagranicznych oraz otwarcie na nowych klientów.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
W dniach 16-18 października w Norymberdze odbyła się 7 edycja Targów Chillventa 2018. W tegorocznej edycji, wiodących światowych targów, udział wzięły spółki KAISAI, KLIMOR oraz – po raz pierwszy pod parasolem Grupy Klima-Therm – Barbor. Głównym celem uczestnictwa grupy było umożliwienie bezpośredniego kontaktu potencjalnym odbiorcom urządzeń z przedstawicielami spółek oraz zapoznanie się z nowościami produktowymi.
W związku z konferencją Data Center Dynamics planowaną na 18 października jest nam miło Państwa poinformować, iż firma Climaveneta po raz kolejny znalazła się wśród sponsorów tego wydarzenia, zatem zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
Panasonic, globalny lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatyzacji i ogrzewania, ogłasza swój udział w XXVI Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, planowanych w dniach 7-8 lutego w Kielcach.
Grupa Iglotech po raz 14 wystąpi na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja.
W dniach 5 i 6 marca w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo odbędą się targi Forum Wentylacja – Salon Wentylacja podczas, których prezentować będziemy system LOKRING.
Zrównoważony rozwój i obniżanie wpływu na środowisko to dzisiejsze priorytety i wyzwania branży. Podczas targów HVAC EXPO 2025 Alfaco zaprezentuje innowacyjne technologie odpowiadające na dzisiejsze potrzeby rynku: zwiększające wydajność energetyczną i zmniejszające zużycie energii w instalacjach HVAC/R oraz poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach.
Grupa Klima-Therm weźmie udział w 17. edycji branżowej wystawy „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się 5 i 6 marca w Warszawie na terenie Global EXPO przy ul. Modlińskiej. Na liczącym blisko 130 m kw. stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania klimatyzacyjne, wentylacyjne i grzewcze m.in. z oferty wiodących w portfelu marek: Fujitsu, Klimor oraz Kaisai.
Dziękujemy naszym klientom, kontrahentom oraz wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas tegorocznych targów Budma.
Serdecznie dziekujęmy za tak liczne przybycie na nasze stoisko podczas targów Energetab 2014.
Panasonic mocno zaznaczył swoją obecność w branży HVAC+R podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2026, prezentując nowe portfolio rozwiązań grzewczych i chłodniczych nowej generacji.
W dniach 1-2 marca na terenie Centrum MT Polska odbędą się targi "Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja". Alfaco Polska Sp. z o.o. zaprasza na stoisko numer 59, gdzie zaprezentuje produkty min. marki CAREL, Mitsubishi Electric oraz Sanhua.
Grupa Iglotech zaprezentuje swoje produkty z dziedziny wentylacji, klimatyzacji i OZE na jednych z najbardziej prestiżowych wydarezń branży HVAC&R w Mediolanie.
Organizowane w Bielsku-Białej targi ENERGETAB to największa branżowa wystawa w Polsce. Ogromna liczba odwiedzających i imponujące, w większości stałe, grono wystawców to znaki rozpoznawcze tego wydarzenia. Wśród firm prezentujących swoje rozwiązania podczas tegorocznej edycji targów nie zabraknie D+H.