Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II edycji targów easyFairs® FOOD-TO-GO, które odbędą się 18 i 19 maja 2010, w hali TwK w Krakowie.
5 i 6 czerwca w Hali targów w Krakowie przedstawiciele firm z branży ciepłowniczej i energetycznej mieli okazję spotkać się z swoim gronie w ramach jedynych w Polsce i odbywających się po raz pierwszy targów technik kotłowych, procesów cieplnych i wody przemysłowej WATER&HEAT.
Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Walczymy o czyste powietrze dla Podhala”.
Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA rocznie gromadzą ponad 250 firm związanych z branżą budowlaną i energetyczną, zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła i ile można zaoszczędzić dzięki takiej inwestycji – m.in. o tym rozmawiali specjaliści firmy NATEO z klientami i zwiedzającymi tegoroczne targi POLEKO.
W dniach 5 i 6 marca w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo odbędą się targi Forum Wentylacja – Salon Wentylacja podczas, których prezentować będziemy system LOKRING.
W kwietniowy weekend 13 i 14 kwietnia odbyły się III Targi „DOM i OTOCZENIE” w Myślenicach. Wzięło w nich udział 60 firm z terenu Powiatu Myślenickiego, Polski południowej oraz ościennych rejonów.
Pierwsze Międzynarodowe Targi Dźwigów Euro-Lift to jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.
W dniach 5-6 marca zapraszamy na targi Forum Wentylacja, podczas których ALFACO - CAREL przedstawią nowe energooszczędne i wysokowydajne rozwiązania.
Używany przez każdego z nas codziennie, niewidoczny, zwany „błękitnym paliwem” – gaz – i wszystko co z nim związane jest tematem wiodącym wystawy, która już pojutrze rozpocznie się w Targach Kielce
Branżowe konferencje, międzynarodowi wystawcy, konkursy, spotkania brokerskie i technologiczne nowości z branży już od 6 do 8 marca w Kielcach.
W dniach 18-19 listopada 2009 odbyły się już piąte Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii - PROTECH'09. Impreza po raz kolejny miała miejsce w zabytkowej Hali Stulecia we Wrocławiu.
W dniach 9-10 września IGLOO weźmie udział w największych na Śląsku Targach Technologii Przetwórstwa Spożywczego – GASTROSILESIA.
Zapraszamy do Targów Kielce w marcu 2013 roku. W wystawach związanych z obróbką blach, metali i spawalnictwem STOM-BLECH, STOM-TOOL, SPAWALNICTWO udział bierze około 400 firm z całego świata.
Tematyka imprezy obejmowała dom, ogród i jego otoczenie. Była skierowana do wszystkich, którzy poszukiwali: materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia wnętrz, dekoracji, nowoczesnych systemów grzewczych, oraz wszystkiego co związane jest z ogrodem: rośliny, krzewy, kwiaty, meble ogrodowe i sprzęt ogrodniczy.