Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku targowym już po raz jedenasty. W wydarzeniu udział weźmie 60 firm z 5 krajów (Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Włoch). Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Targi Techniki Gazowniczej odbędą się w kieleckim ośrodku już za miesiąc. Obecnie udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 50 firm. Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą konferencje i warsztaty.
27 lutego 2020r zakończyła się kolejna edycja Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting oraz Salonu Technologii Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, podczas których mogliśmy poznać nowości z zakresu utrzymania ruchu, materiałów kompozytowych oraz szeroko pojętych nowoczesnych technologii przemysłowych.
Specjalnie dla Państwa udostępniamy kod do bezpłatnej rejestracji
Zapraszamy do udziału w Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, który odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting w dniach 26 - 27 lutego 2020r. w Centrum Targowo - Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Targi Techniki Gazowniczej zaplanowane na kwiecień 2021 po analizie sytuacji decyzją Targów Kielce oraz Izby Gospodarczej Gazownictwa odbędą się we wrześniu.
Targi, które chcemy Państwu zaproponować w edycji jesiennej są skierowane do przedsiębiorców z branży budowlanej, wnętrz oraz instalacyjnej. Wrzesień Targowy w GLIWICACH to dobry czas by przypomnieć, utrwalić zwiedzającym targi Państwa Firmę.
Hale Targów Kielce, od 19 do 20 kwietnia 2023 roku, już po raz dwunasty wypełnią się: sieciami, urządzeniami i odbiornikami gazowymi, nie zabraknie aparatury kontrolno-pomiarowej stosowanej w gazownictwie, na stoiskach będzie można spotkać także urządzenia, materiały i osprzęt do budowy i wyposażenia gazociągów, stacji redukcyjnych i tłoczni gazu i nie tylko.
Każda kolejna edycja targów ColdChain Poland gromadzi w jednym miejscu coraz więcej firm oferujących usługi w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, transportu i logistyki spożywczej, sprzętu przeładunkowego i systemów przechowywania, chłodni i taboru transportowego, rozwiązań IT, bezpieczeństwa żywności i telematyki w łańcuchu dostaw. Wszystkie ww. rozwiązania będą prezentowane szerokiemu gronu specjalistów, którzy poszukują podobnych usług na potrzeby branż spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej lub/i towarów niebezpiecznych.
Podczas konferencji prasowej w Mostra Convengno Expocomfort w Mediolanie, Panasonic Heating & Cooling Solutions zaprezentował kolejną fazę swojej długoterminowej wizji, kładąc nacisk na inicjatywy zrównoważonego rozwoju i strategiczną współpracę. Konferencja dotyczyła kwestii tworzenia przyszłości o zerowej emisji dwutlenku węgla netto, a kierownictwo firmy Panasonic nakreśliło strategiczną mapę drogową firmy.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Refsystem zaprezentuje ofertę energooszczędnych systemów klimatyzacji i pomp ciepła Heiko podczas największych targów HVAC&R w Europie – Mostra Convegno Expocomfort! Już 12-15 marca będziemy dostępni w Mediolanie w hali 7 na stoisku Z.40!
Nasze wydarzenie to nie tylko targi, to głównie okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, integracja z przedstawicielami sektora spożywczego, merytoryczne dyskusje o kondycji branży, spotkania z licznymi przedstawicielami detalu, hurtu, dystrybucji i sieci handlowych produktów spożywczych.
Wrzesień w sosnowieckim ośrodku wystawienniczym Expo Silesia upłynie pod znakiem Budownictwa.