iBros: NARZĘDZIA TESTOWO-POMIAROWE FLIR SYSTEMS
W czerwcu firmy Klima-Therm i Klimor zaprosiły grupę 60 Projektantów systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na wspólną, 3-dniową wyprawę na Północ Europy. Bogaty program eventu, realizowanego pod hasłem „Nordic Adventure”, obejmował m.in. pobyt w stolicy Danii Kopenhadze oraz w szwedzkim Malmö.
Firma Panasonic opracowała nowe jednostki Aquarea typu monoblok przeznaczone dla domów jednorodzinnych oraz niewielkich obiektów komercyjnych.
Firma Free Polska była jednym ze 172 wystawców na tegorocznych targach FORUM WENTYLACJA KLIMATYZACJA. Były to targi dla nas wyjątkowe, ze względu na wyróżnienie jakie otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Polska Wentylacja. Free Polska została wyróżniona bowiem nagrodą DELTA 2016 za wyniki sprzedażowe z ostatnich 3 lat.
Panasonic zaprezentował udoskonalony sterownik CZ-RTC3 przeznaczony dla systemów klimatyzacyjnych PACi Elite oraz ECOi.
Typoszereg agregatów LaBlu LBT, zbudowany na bazie półhermetycznych sprężarek tłokowych reprezentuje zakres mocy nominalnych od 2,73kW do 58kW.
Polityka energetyczna Polski i Unii Europejskiej narzuca nam zwiększenie efektywności wykorzystania energii o 20% do 2020 r. Obowiązek ten wynika z dyrektywy UE z 5.04.2006 r. w sprawie efektywności końcowego wykorzystania energii i usług energetycznych. Dlatego też niezbędna była nowelizacja Ustawy o efektywności energetycznej.
Zapraszamy do udziału unikatowym spotkaniu masterclass FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM, które odbędzie się dniach 6-7-8 czerwca br.
Panasonic wprowadził do oferty nowe jednostki zewnętrzne z linii Mini PACi Elite oraz Standard. Agregaty te - dostępne w wariantach od 3,6 do 6,0 kW - przeznaczone są dla małych obiektów komercyjnych. Zyskały nową konstrukcje i sprężarkę najnowszej generacji, dzięki czemu oferują wyższą wydajność w mniejszej obudowie.
Panasonic wprowadził na rynek nową generację pomp ciepła Aquarea H obejmującą jednostki typu split o mocy 3 i 5 kW.
LG zaprasza do nowej akcji promocyjnej, która jest prowadzona w ramach programu partnerskiego Liga Graczy.
W dniach 7-10 lutego 2017 r. odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2017, które było największym w Polsce i Europie wystawienniczym wydarzeniem budowlanym. Jak corocznie Budma przyciągnęła nie tylko projektantów, producentów, architektów, dystrybutorów czy inwestorów, ale również wszystkich poszukujących inspiracji i najświeższych informacji oraz osoby zainteresowane nowinkami produktowymi.
Przekazujemy Państwu informację o uruchomieniu oddziału w Bielsku-Białej. Od dnia 1 lutego 2016 roku zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego nowego oddziału w Bielsku-Białej zlokalizowanego przy ul. Żywieckiej 260.
W dniach 6-7-8 czerwca br. odbędzie się spotkanie masterclass FACILITY MANAGEMENT W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM