Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie oraz po rozmowach z Partnerami biznesowymi, mamy uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na kwiecień 2021 roku Międzynarodowych Targów Instalacji INSTALACJE będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona. Dlatego też Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów INSTALACJE na 14-16 września 2021.
W weekend 08-09 kwietnia zapraszamy na Targi Budowlane do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Będzie to 3 edycja imprezy.
Refsystem zaprezentuje ofertę energooszczędnych systemów klimatyzacji i pomp ciepła Heiko podczas największych targów HVAC&R w Europie – Mostra Convegno Expocomfort! Już 12-15 marca będziemy dostępni w Mediolanie w hali 7 na stoisku Z.40!
Efektywność energetyczna i zrównoważony rozwój to obecnie najpilniejsze priorytety na europejskim i globalnym rynku HVAC/R. Na targach ISH 2025 firma CAREL zaprezentuje rozwiązania w zakresie wytwarzania ciepła i jakości powietrza w pomieszczeniach. Wdrażanie zaawansowanych technologii pomaga zoptymalizować wydajność systemu, zmniejszyć zużycie energii i uprościć zarządzanie, zapewniając jednocześnie najwyższą niezawodność i zgodność z najnowszymi przepisami.
Z radością informujemy o kolejnych nagrodach jakimi wyróżniono nasze produkty na zagranicznych targach innowacji.
Premiery targowe, nowości produktowe, strefy tematyczne, konferencje branżowe, strefa gastronomiczna i konkursy z nagrodami – to wszystko czeka od dziś na odwiedzających Targi INSTALACJE w Poznaniu. Święto branży potrwa od 25 do 27 kwietnia!
Zrównoważony rozwój i obniżanie wpływu na środowisko to dzisiejsze priorytety i wyzwania branży. Podczas targów HVAC EXPO 2025 Alfaco zaprezentuje innowacyjne technologie odpowiadające na dzisiejsze potrzeby rynku: zwiększające wydajność energetyczną i zmniejszające zużycie energii w instalacjach HVAC/R oraz poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach.
Z przyjemnością zapraszamy na tegoroczną edycję Warsaw HVAC Expo 2025! Odwiedź nasze stoisko, odkryj nowości i skorzystaj z atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Spotkaj się z ekspertami i poznaj najnowsze technologie oraz innowacyjne produkty w ofercie Grupy SYSTHERM!
Nasi specjaliści oraz najnowsze urządzenia z oferty Haier pojawią się na XXV Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX w Kielcach. Jest to jedno z największych wydarzeń branżowych w kraju, a do tego edycja jubileuszowa – nie może więc nas tam zabraknąć!
Carel podczas targów ISH 2025 promuje efektywne energetycznie i redukujące emisje rozwiązania oraz inteligentne zarządzanie budynkami promując innowacyjne, wysokowydajne narzędzia na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości.
Podczas XXVI Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX 2024, odbywających się w dniach 7-8 lutego br. w Kielcach, firma LG zaprezentuje najnowsze urządzenia: pompę ciepła LG Therma V R290 Monobloc oraz klimatyzatory pokojowe, w tym model z wyświetlaczem LCD.
Panasonic zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii grzewczych na targach ISH we Frankfurcie, które odbędą się w dniach 17–21 marca 2025 r. Odwiedzający stoisko, w hali 12.0 E70, będą mogli zapoznać się z innowacjami firmy Panasonic w zakresie rozwiązań pomp ciepła, od ulepszonych systemów wydajnościowych po opcje kaskadowe. Podczas targów ISH, Panasonic przeprowadzi również ekskluzywną konferencję prasową, która rozpocznie się w poniedziałek 17 marca o godz. 14:00 w hali 10.3 – pomieszczenia Reflexion 1 i 2.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29.02.2024 roku, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Kaisai i Klimor. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań z segmentu OZE, a także systemów wentylacji.
W dniach od 3 do 4 marca Alfaco Polska Sp. z o.o. , członek Grupy Carel zaprasza na na Targi Forum Wentylacja 2020.