Wiele osób wciąż myli pojęcia wentylacji i klimatyzacji. Wynika to zapewne z tego, że nie wiedzą one, jak działają poszczególne instalacje. Obie pełnią bardzo ważne funkcje we współczesnym budownictwie, mają pewne cechy wspólne, lecz inne główne zadania do wykonania. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy im się dokładniej.
Neoheat rozpoczyna kolejny cykl szkoleniowy, na którym będzie można dowiedzieć się jak montować i serwisować pompy ciepła Neoheat oraz HAIER.
Drodzy Instalatorzy! - Rusza Konkurs AUX
Promocja obowiązuje od 04.05.2021 do 30.06.2021 r. lub do do wyczerpania zapasów.
Kondensacja wilgoci to zjawisko, które nie oszczędza niczego i nikogo.
Zehnder jeszcze mocniej inwestuje w Polsce. Z niemieckiego Lahr do zakładu w Bolesławcu przeniesiona została produkcja grzejnika Zehnder Yucca.
Grupa Klima-Therm zamknęła rok obrotowy 2020 przychodami wynoszącymi 439 mln złotych i dodatnią, 6-proc. dynamiką zysku netto.
Promocja obowiązuje od 21.04.2021 aż do wyczerpania zapasów.
Serdecznie zapraszamy 14 lipca przed naszą siedzibę w Katowicach, gdzie odbędzie się wakacyjne grillowanie połączone z promocją marki Mitsubishi Electric.
Z dumą ogłaszamy, że znaleźliśmy się w czołówce najlepszych firm na Pomorzu i otrzymaliśmy tytuł finalisty „Gryfa Pomorskiego 2017”!
Promocja skierowana jest do Firm Instalacyjnych i Handlowych.
ColdChain Poland Virtual Expo to odpowiedź na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce jako alternatywa dla targów stacjonarnych. Jest to jedyne takie rozwiązanie na rynku dla przedsiębiorstw działających w chłodniczym łańcuchu dostaw, aby w bezpieczny sposób wziąć udział w wydarzeniu biznesowym, prezentując swoje usługi i produkty za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej. Nie zabraknie także licznych paneli dyskusyjnych oraz prelekcji, które są nieodłącznym elementem targów ColdChain Poland.
Promocja obowiązuje od 20.04.2021 do 31.05.2021 lub do wyczerpania zapasów.
Zanieczyszczenie powietrza w Polsce to od lat temat wielu debat i konferencji ekologicznych. Za stan ten odpowiadają różne czynniki m.in. transport samochodowy, emisje przemysłowe, ale także nasze piece grzewcze oraz lokalne kotłownie.
Zgodnie z dyrektywą UE do 2020 roku wszystkie kraje członkowskie powinny zmniejszyć zużycie energii o 20% i przygotować strategię umożliwiającą dalsze oszczędności w kolejnych dekadach.