Alfaco weźmie udział w kolejnej edycji targów Warsaw Hvac Expo (Ptak Expo, 24–26 lutego 2026 r.), prezentując innowacyjne technologie zwiększające wydajność energetyczną i zmniejszające zużycie energii w instalacjach HVAC/R oraz poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach.
Widzimy się na HVAC EXPO w Warszawie! W dniach 27-29 lutego, Alfaco Polska zaprasza na Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacja HVAC EXPO 2024, Hala F Stoisko F2.40.
W kalendarzu każdego profesjonalisty z branży są daty, których nie można przegapić. Najważniejsza z nich zbliża się wielkimi krokami. Już w dniach 24-26 lutego 2026 widzimy się na największym wydarzeniu w Polsce – Warsaw HVAC Expo. Jako Twoja zaufana hurtownia instalacyjna i partner w biznesie, Iglotech nie mógłby opuścić takiej okazji.
Największe wydarzenie branżowe roku zbliża się wielkimi krokami. W tym roku nasze stoisko to nie tylko ekspozycja urządzeń – to centrum inspiracji projektowych, referencji i technologicznych premier, które wyznaczają nowe standardy na rynku.
HAIER będzie obecny na dwóch najważniejszych wydarzeniach branżowych – ENEX oraz Warsaw HVAC EXPO!
Zrównoważony rozwój i obniżanie wpływu na środowisko to dzisiejsze priorytety i wyzwania branży. Podczas targów HVAC EXPO 2025 Alfaco zaprezentuje innowacyjne technologie odpowiadające na dzisiejsze potrzeby rynku: zwiększające wydajność energetyczną i zmniejszające zużycie energii w instalacjach HVAC/R oraz poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach.
Z przyjemnością zapraszamy na tegoroczną edycję Warsaw HVAC Expo 2025! Odwiedź nasze stoisko, odkryj nowości i skorzystaj z atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Spotkaj się z ekspertami i poznaj najnowsze technologie oraz innowacyjne produkty w ofercie Grupy SYSTHERM!
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 25-27.02.2025 w Ptak Expo w Nadarzynie, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Klimor, KAISAI i Klima-Therm by Sabiana. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań wody lodowej, a także pomp ciepła.
Z przyjemnością informujemy, że Grupa Iglotech zaprezentuje swoją ofertę dla branży HVAC&R na tegorocznych największych targach branżowych. Będziemy z Wami zarówno w Warszawie na Warsaw HVAC EXPO (27-29 luty 2024), jak i w Mediolanie podczas Mostra Convegno Expocomfort (12-15 marzec 2024). Spotkajmy się na targach!
Na targach MCE 2024 firma CAREL przedstawi rozwiązania, skupiające się na efektywności energetycznej, zrównoważonym rozwoju oraz jakości powietrza wewnętrznego. Wszystkie rozwiązania CAREL będzie można zobaczyć na stoisku A31-B42, w hali 11, dając zwiedzającym możliwość zapoznania się z najnowszymi innowacjami w zarządzaniu inteligentnymi systemami HVAC/R, które obniżają wpływ na środowisko.
Targi Warsaw HVAC Expo ponownie zapewniły Grupie Iglotech doskonałą platformę do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych dla branży HVAC&R. Dynamiczne i niezwykle emocjonujące 3 dni targowe, 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej, z czego blisko 200 m kwadratowych należących do nas oraz tysiące odwiedzających instalatorów, projektantów i osób związanych z naszą branżą! Dziękujemy, że byliście z nami!
Iglotech bierze udział w jednym z najważniejszych wydarzeń branży HVAC na świecie – targach Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie. To tutaj spotykają się liderzy rynku, by wyznaczać trendy w technice grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.
Systemy klimatyzacji i pompy ciepła Haier będą dostępne dla wszystkich odwiedzających Targi Warsaw HVAC Expo w dniach 27-29.02.2024 roku. Marka Haier zaprezentuje się na wspólnym stoisku Grupy Iglotech, do której należy firma Refsystem – Dystrybutor Systemów Klimatyzacji i Pomp Ciepła Haier w Polsce.
W nowoczesnych systemach HVAC regulator HVAC pełni kluczową rolę w utrzymaniu komfortu cieplnego oraz efektywnej pracy instalacji. Odpowiada za sterowanie temperaturą, pracą wentylatorów, zaworów oraz integrację z automatyką budynkową.
Na tegorocznych targach Warsaw HVAC Expo, które odbędą się w dniach 27-29.02.2024 roku, Grupa Klima-Therm zaprezentuje na wspólnym stoisku ofertę marek Fujitsu, Kaisai i Klimor. Nie zabraknie nowości w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych, rozwiązań z segmentu OZE, a także systemów wentylacji.