Chłodnictwo to branża, w której specjaliści często pracują w środowisku o obniżonej temperaturze, czy to w pomieszczeniach chłodniczych, czy przy obsłudze i serwisowaniu urządzeń chłodniczych. Długotrwałe przebywanie w chłodzie, ciągły kontakt z zimnym otoczeniem i konieczność wykonywania powtarzalnych czynności sprzyjają powstawaniu napięć mięśniowych oraz nieprzyjemnych dolegliwości bólowych. Z czasem, przy braku odpowiedniej profilaktyki i regeneracji, problemy te mogą stać się przewlekłe, znacząco obniżając komfort pracy i wydajność.
Największe wydarzenie branżowe roku zbliża się wielkimi krokami. W tym roku nasze stoisko to nie tylko ekspozycja urządzeń – to centrum inspiracji projektowych, referencji i technologicznych premier, które wyznaczają nowe standardy na rynku.
Podczas ubiegłorocznych targów SECUREX firma D+H Polska zaprezentowała swoje produkty na nowoczesnym, minimalistycznym stoisku, którego bryła nawiązywała do konstrukcji domów. Stoisko zostało uznane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego za „Ekspozycję Roku 2016” i zajęło I miejsce w kategorii ekspozycji targowych do 50 m2.
Na początku 2024 r. media obiegła wiadomość, że w szkole podstawowej w Święcicy na Lubelszczyźnie stwierdzono sześciokrotne przekroczenie norm rakotwórczego radonu. Choć pierwiastek ten występuje naturalnie w środowisku, to dzięki uszczelnieniu fundamentów i montażowi wydajnej wentylacji można zminimalizować jego emisję, a tym samym wpływ na nasze zdrowie. W zamkniętych pomieszczeniach, gdzie spędzamy większość dnia, notowane jest stężenie radonu przekraczające dopuszczalne normy. Ekspozycja na ten pierwiastek jest istotnym czynnikiem ryzyka nowotworu płuc. By je minimalizować wskazana jest odpowiednia wentylacja, którą warto zaplanować nawet wówczas, gdy budynek nie jest nowy.
Iglotech bierze udział w jednym z najważniejszych wydarzeń branży HVAC na świecie – targach Mostra Convegno Expocomfort (MCE) w Mediolanie. To tutaj spotykają się liderzy rynku, by wyznaczać trendy w technice grzewczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.
Niemal 3 000 branżowych zwiedzających odwiedziło 11. Targi Techniki Gazowniczej. Liczba konkretnych rozmów biznesowych, bardzo ciekawa ekspozycja oraz wysoki poziom merytorycznych spotkań sprawiły, że było to prawdziwe święto gazownictwa.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.
Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. To wydarzenie współorganizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa ma ugruntowaną pozycję na rynku i gromadzi kluczowych producentów, dostawców oraz ekspertów związanych z szeroko pojętym sektorem gazowniczym, ciepłowniczym i energetycznym.
20 marca 2025 roku w luksusowym hotelu „DoubleTree by Hilton” w Warszawie odbyła się ogólnopolska Konferencja Partnerów Klima-Therm. W wydarzeniu udział wzięło blisko 200 przedstawicieli firm partnerskich współpracujących z Klima-Therm w zakresie dystrybucji produktów Fujitsu i Kaisai.
Jak jednogłośnie podkreślali wystawcy i goście – gazownictwo potrzebuje Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Spotkanie okazało się sukcesem na wielu płaszczyznach.
Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Wartość branżowych spotkań znacznie wzrasta w czasie ważnych dla branży momentów. Targi EXPO-GAS odbędą się od 8 do 10 kwietnia 2025 roku.
Grupa Klima-Therm po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na międzynarodowych targach Mostra Convegno Expocomfort w Mediolanie, odbywających się w dniach 12-15 marca br. Jest to już trzecia edycja, w której firma ma zaszczyt uczestniczyć, każdorazowo umacniając swoją pozycję na arenie międzynarodowej w branży HVACR.
Od marca 2010 roku Junkers prezentuje swoje nowości produktowe podczas spotkań z klientami, instalatorami i użytkownikami w nowoczesny sposób.
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobra ekspozycja produktu korzystnie wpływa na sprzedaż.
W dniach 11-14 stycznia 2011 podczas najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011 w Poznaniu na stoisku hiszpańskiego regionu Galicji będą prezentowały się 4 firmy galicyjskie reprezentujące różne branże sektora budowlanego oraz stowarzyszenie galicyjskich dostawców materiałów budowlanych.