chlodnictwo

Szanowny Użytkowniku,

Zanim zaakceptujesz pliki "cookies" lub zamkniesz to okno, prosimy Cię o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Prosimy o dobrowolne wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz udostępniamy informacje dotyczące plików "cookies" oraz przetwarzania Twoich danych osobowych. Poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję wszystkie" wyrażasz zgodę na przedstawione poniżej warunki. Masz również możliwość odmówienia zgody lub ograniczenia jej zakresu.

1. Wyrażenie Zgody.

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych Zaufanych Partnerów, które udostępniasz w historii przeglądania stron internetowych i aplikacji w celach marketingowych (obejmujących zautomatyzowaną analizę Twojej aktywności na stronach internetowych i aplikacjach w celu określenia Twoich potencjalnych zainteresowań w celu dostosowania reklamy i oferty), w tym umieszczanie znaczników internetowych (plików "cookies" itp.) na Twoich urządzeniach oraz odczytywanie takich znaczników, proszę kliknij przycisk „Akceptuję wszystkie”.

Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub chcesz ograniczyć jej zakres, proszę kliknij „Zarządzaj zgodami”.

Wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Możesz zmieniać zakres zgody, w tym również wycofać ją w pełni, poprzez kliknięcie przycisku „Zarządzaj zgodami”.




Wynik wyszukiwania

 
Prezes Targów Kielce objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego zdjęcie

Prezes Targów Kielce objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń objął stanowisko prezesa Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Zastąpił Tomasza Kobierskiego, byłego prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Andrzej Mochoń funkcję tę będzie sprawował po raz drugi – prezesem PIPT był już w latach 2010-2011, następnie, aż dotąd, pełnił funkcję wiceprezesa.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie 13. edycji Międzynarodowych Targów KOMPOZYT-EXPO® zdjęcie

Podsumowanie 13. edycji Międzynarodowych Targów KOMPOZYT-EXPO®

- Krakowski KOMPOZYT-EXPO® to jedna z naszych ulubionych imprez w roku: dwa dni pełne inspirujących rozmów - tak wydarzenie skomentował Szymon Skorupski z firmy Fanum. 13. edycja Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® odbyła się 16 i 17 października 2024 r. w EXPO Kraków i zgromadziła 84 wystawców oraz 2518 gości.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie 12. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® zdjęcie

Podsumowanie 12. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®

Targi KOMPOZYT-EXPO® są jedynym spotkaniem w Polsce poświęconym wyłącznie branży materiałów i technologii kompozytowych. Skupienie wydarzenia na jednym obszarze jest szczególnie cenne dla wystawców, którzy przyjeżdżają na targi z konkretnymi celami i ofertą.

Czytaj więcej

 
Dzień otwarty w POZNANIU – podsumowanie zdjęcie

Dzień otwarty w POZNANIU – podsumowanie

Dzień Otwarty w SYSTHERM Poznań przyniósł mnóstwo niezapomnianych chwil i cennych doświadczeń. Było to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadziło zarówno specjalistów z branży HVACR, jak i entuzjastów nowoczesnych technologii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i przyczynili się do tego, że ten dzień był pełen inspiracji i wiedzy.

Czytaj więcej

 
O gazownictwie u progu zmian, czyli konferencja IGG podczas Targów EXPO-GAS zdjęcie

O gazownictwie u progu zmian, czyli konferencja IGG podczas Targów EXPO-GAS

Już od 8 do 10 kwietnia 2025 roku Targi Kielce ponownie staną się centrum branży gazowniczej za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS. Tradycją wydarzenia jest merytoryczne spotkanie organizowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, współorganizatora targów.

Czytaj więcej

 
EUROSHOP 2023 - to już za nami zdjęcie

EUROSHOP 2023 - to już za nami

Targi Euroshop to niezaprzeczalnie jedno z ważniejszych wydarzeń branży retail na świecie. To tutaj, w cyklu co 3 lata prezentuje się i konfrontuje kierunki rozwoju dla szeroko rozumianej branży handlowej.

Czytaj więcej

 
Podsumowanie Jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej zdjęcie

Podsumowanie Jesiennych Targów Budownictwa i Technik Grzewczych w Bielsku-Białej

Po rocznej przerwie Targi Budownictwa i Targi Technik Grzewczych powróciły do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej w bardzo dobrej kondycji.

Czytaj więcej

 
Strabag wybuduje halę dla Targów Kielce zdjęcie

Strabag wybuduje halę dla Targów Kielce

Priorytetowa inwestycja Targów Kielce wchodzi w fazę realizacji. W czwartek, 23 stycznia została podpisana umowa z firmą Strabag, która zaprojektuje i wybuduje nową halę wystawienniczą i przebuduje już istniejącą. Połączona przestrzeń obydwu obiektów to w sumie ponad 15 500 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej w parterze i 3000 na antresoli. Nowy obiekt w infrastrukturze ośrodka będzie zatem czterokrotnie większy od obecnie największej hali nr 5. Prace mają ruszyć wiosną po największej wystawie sezonu – targach techniki rolniczej Agrotech.

Czytaj więcej

 
Projekt BMS 2024 : podsumowanie 10.jubileuszowej edycji spotkania! zdjęcie

Projekt BMS 2024 : podsumowanie 10.jubileuszowej edycji spotkania!

W dniach 26 – 27  listopada 2024 r. w obiekcie Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach odbyła się 10. edycja konferencji Projekt BMS 2024. Jubileuszowa edycja była świetną okazją, aby przez 2 dni intensywnie i merytorycznie dyskutować o nowościach w branży, perspektywach zastosowań systemów BMS na polskim rynku, a także o sposobach na zwiększenie efektowności energetycznej budynków.

Czytaj więcej

 

Podsumowanie branży fotowoltaicznej w 2021 roku

Fotowoltaika to gorący temat w 2021. Po pierwsze, z uwagi na ekologię oraz programy rządowe, które w istotny sposób zachęcały społeczeństwo do inwestowania. Firmy fotowoltaiczne powstawały jak grzyby po deszczu na skutek zapotrzebowania energetycznego rynku. Po drugie, ze względu na emocje spowodowane nagłymi  projektami nowych ustaw i zmian, które wywołały zamieszanie w całej branży OZE.

Czytaj więcej

 
MCE 2022 za nami! Podsumowanie udziału grupy KLIMA-THERM na targach w Mediolanie zdjęcie

MCE 2022 za nami! Podsumowanie udziału grupy KLIMA-THERM na targach w Mediolanie

W dniach 28.06-01.07 br. w Mediolanie Grupa Klima-Therm pojawiła się wśród prestiżowego grona wystawców 42. edycji międzynarodowych targów Mostra Convegno Expocomfort 2022, prezentując najnowsze produkty marki KLIMOR i KAISAI.

Czytaj więcej

 
Projekt BMS Extra 2021 on – line; podsumowanie szóstej edycji. zdjęcie

Projekt BMS Extra 2021 on – line; podsumowanie szóstej edycji.

6. edycja ogólnopolskiego wydarzenia Projekt BMS Extra 2021 on – line już za nami. W dniach 19 i 26 maja zgromadziliśmy blisko 250 osób chcących poszerzać wiedzę, poznawać nowe trendy, praktyczne rozwiązania oraz nawiązywać kontakty w branży automatyki budynkowej i BMS.

Czytaj więcej

 
Targi w Krakowie wracają do gry zdjęcie

Targi w Krakowie wracają do gry

Szeroka oferta imprez targowych, nowe strefy tematyczne i liczne spotkania z ekspertami podczas planowanych konferencji — wszystko to już jesienią w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. – Z ogromną radością powracamy do wydarzeń stacjonarnych. Jesteśmy silniejsi, jeszcze bardziej ze sobą zżyci, mamy wiele pomysłów i energię, aby już we wrześniu odpowiedzieć na potrzeby wystawców oraz zwiedzających. – zapowiada Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie.

Czytaj więcej

 
Wpływ zmian na runku energii na źródła OZE - podsumowanie zdjęcie

Wpływ zmian na runku energii na źródła OZE - podsumowanie

Mimo, że Polska jest krajem z największym udziałem produkcji energii z węgla w Europie, produkcja ta w ostatnich latach systematycznie spada. Do 2040 oczekiwany jest spadek o 68 % produkcji energii z węgla kamiennego. O tym jak będzie wyglądać przyszłość energetyczna Polski oraz co wpłynie na jakość rynku krajowego rynku OZE zastanawiali się przedstawiciele spółki Polenergia oraz Aurora Energy Research podczas seminarium online “Wpływ zmian na rynku energii na źródła OZE” (zorganizowanym przez firmę CBE POLSKA).

Czytaj więcej

 
Pół roku z "Promo wtorkami z B2B Lindab" zdjęcie

Pół roku z "Promo wtorkami z B2B Lindab"

Za nami już 27 "Promo wtorków z B2B Lindab", akcji skierowanej do hurtowni wentylacyjnych i instalatorów, którzy kupują produkty z oferty Lindab za pośrednictwem platformy B2B. Przedstawiamy małe podsumowanie akcji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 962